Velkorysá chata

max. 30 osob | 8 místností

Poloha


V kouzelném prostředí přírodního parku České Kanady pod zříceninou hradu Landštejna, na samotě mimo turistické stezky, nedaleko rybníka a tenisového kurtu. Překrásné, klidné prostředí, tvořené hlubokými lesy a rybníky, se stezkami vhodnými pro pěší výlety či cykloturistiku. Nádherná poloha, ca. 80 m od Lesní vily, schovaná na mýtince mezi stromy zaručuje soukromí. Chata je na konci lesní cesty schovaná za stromy, takže se s Lesní vilou neruší. Jiní sousedé nejsou.
 

Popis
Velkorysá chata s ca. 190 m2 užitné plochy nabízí vysoký komfort pro 12-16 osob při 2 osobách na místnost, nebo velice výhodnou cenu na lůžko pro větší skupiny do 30 osob včetně všech přistýlek a 8 lůžek pro mladistvé na matracích ve vystavěné špičce. Vhodné i na svatby, oslavy a teambuilding. Pro hodně velké skupiny je možné současně pronajmout i Lesní vilu.
Chata je velice dobře vybavená. Sporák s parní troubou, grilem a sklokeramickou varnou indukční deskou, myčka, 3x lednička, mrazák, mikrovlny s grilem a horkovzdušnou troubou, stolní gril, kávovar, mixér, kuchyňský robot, zahradní nábytek, velká TV, internetová TV s nahráváním a záznamem vysílání celého měsíce, internet zdarma.
Sauna, venkovní bazén se solárním ohřevem, ping pong, venkovní posezení, gril, ohniště a dětské hřiště zpříjemňují pobyt.
Nádherná veliká terasa 15 x 4 m = 60 m2 po celé délce domu a pod ní krytý prostor 9,5 x 3,75 = 35 m2 na auto nebo na kola, nebo na hraní ping pongu. U hlavního vchodu je postavena velká šatna 3,4 x 1,5 m = 5 m2, záchod a venkovní sprcha k bazénu.

 

Sociální zařízení
5 sprch, 5 WC, venkovní sprcha k bazénu
Sauna, ca. 5 m2 pro 2 osoby vleže nebo 6 vsedě
Koupelna u společenské místnosti ca. 3.5 m2, WC a sprcha jsou pro lehké vozíčkáře.

 

Vybavení
Elektrický sporák s grilem a vařením v páře, velká sklokeramická indukční varná deska, myčka, 3x lednička, mrazák, mikrovlny s grilem a horkovzdušnou troubou, varná konvice, kávovar, kuchyňský robot. Pračka, sušička, velký el. bojler, vlastní studna, TV pozemní a satelit, internetová TV s nahráváním, internet, 2x krbová kamna, ohniště, venkovní gril a elektrický stolní gril, venkovní bazén se solárním ohřevem.
 

Vytápění
Elektrické podlažní topení a elektrické radiátory, krbová kamna ve společenské místnosti a krbová kamna v kuchyni s přenosem tepla do všech pokojů při otevřených dveřích. Sauna má elektrická kamna.
 

Stravování
Perfektně vybavená kuchyně dává možnost levného a pohodlného stravování. V okolí je hodně restaurací s dobrou a výhodnou nabídkou. Možnost nechat si na objednávku dovézt jídlo a výčepní zařízení.
 

Doplňující nabídka pronájmu
Ve vedlejší budově, 10 m od zadní strany Lesní vily, je v přízemí klubovna s ping pongem, hrami, knihami, nebo s možností parkování kol. V 1. patře vedlejší budovy je apartmán E se 3 postelemi a sedačkou rozložitelnou na lůžko. Dole je kuchyňka, sprcha a záchod. Vchod do apartmánu je vlastní, oddělen od klubové místnosti shrnovací stěnou.
 

Parkování

Dost místa na parkování přímo u objektu
 

Výlety, atrakce, zábava
Landštejn, třetí největší přístupná zřícenina hradu, stojí za podrobnou prohlídku a je zdrojem dobrodružství pro děti i dospělé. V okolí jsou nádherné lesy se spoustou hub, cestiček a cyklotras. Koupání a vodní sporty jsou možné na velkém množství rybníků v okolí. Cyklistika, tenis, golf, koně, honitba nebo pozorování zvířat po domluvě s pronájemcem revíru, lanové parky, střelnice, opevnění hranic s mnoha přístupnými bunkry, hraniční nedotčené pásmo, dnes národní park, lákají k návštěvě. V zimě běžky hned v okolí a sjezd s vlekem ve vzdálenosti 12 km. Odkazy k mnoha dalším výletům a atrakcím jsou na našem webu.

​ 

Popis aktivit, sportu a památek najdete v menu Okolí

Podívejte se na fotky a popis jednotlivých částí v sekci fotogalerie

Kopie velkorysa-chata-landstejn-s-9-mist
Velkorysá chata s 9 místnostmi a 190 m2
Velkorysá chata terasa a vstup po šatny
Hřiště u Velkorysé chaty
venkovní bazén se solarním ohřevem a spr
krytá terasa 15x4 m 60 m2
sauna_pro_2_osoby_vleže,_6_vsedě
ložnice_pro_2_osoby
2._záchod_se_sprchou
3
1._záchod_se_sprchou
společenská_místnost_s_krbovými_kamny,_v
podkroví_s_8_matracemi_pro_mladistvé
šatna_před_vchodem_a_záchod_s_venkovní­_
multifunkční­_místnost_na_relaxaci_po_sa
malá ložnice vedle obýváku s dvermi ven.
obývák se sklápěcími sedačkami
velká šatna před welless mistností
malá ložnice vedle společenské místnosti
planek-wellness-s-ping-pongem
planek-wellness-s-postelema
kuchyně, velká indukční plotna, luxusní
kuchyně, kuchyňský robot, druhá krbová k
kuchyně, mrazák, 3 ledničky, mikrovlny s
ložnice s 2-3 lůžky
ložnice se 4 lůžky
4. záchod se sprchou pro vozíčkáře
společenská místnost hlavní vchod, velká
multifunkční místnost u sauny, zde jako
Panoramatická prohlídka místností
Panorama.jpg

Ceník ubytování / pronájmu Velkorysá chata
kapacita max. 30 osob - 8 místností

Minimální délka ubytování 2 noci.

 

Poznámky k ceně:

  • Cena je vždy za objekt, nezávisle na počtu osob, až do plného obsazení.

  • Při více nocí se cena snižuje, prosím o poptávku

  • Svátky mají vlastní tarif, při více nocí se cena snižuje, prosím o poptávku

  • Ceny jsou včetně úklidu, pohodový odjezd

Provoz, poplatky, ceny

Provoz, poplatky, ceny velkorysá chata

Prosím o poptávku, obratem pošlu nabídku. Chata nabízí vysoký komfort pro 14 (16) osob při 2 osobách na pokoj, nebo velice výhodnou cenu na lůžko pro větší skupiny do 30 osob, včetně 8 matrací ve vystavěné špičce pro mladistvé. Dohromady pro větší skupiny se dá navíc pronajmout také lesní vila do 33 osob a menší chata pro 4 osoby u lesní vily. Při společném nájmu obou objektů se dá sedět pohromadě na kryté terase 4x15 m Velkorysé chaty. Nízké vedlejší náklady díky velice dobré izolaci, LED osvětlení a vlastní studna bez poplatků za vodu a internetu zdarma.

Výpočet ceny za osobu/noc