Lesní vila

max. 40 osob | max. 15 místností

Poloha


V kouzelném prostředí přírodního parku České Kanady pod zříceninou hradu Landštejna, na samotě mimo turistické stezky, nedaleko rybníka a tenisového kurtu. Překrásné, klidné prostředí, tvořené hlubokými lesy a rybníky, se stezkami vhodnými pro pěší výlety či cykloturistiku.
 

Popis
Lesní vila s obytnou plochou 300 m2 je bez sousedů (jen k Lesní vile patřící Velkorysá chata je schovaná za stromy vzdálená ca. 80 m). K odpočinku a sportovnímu vyžití slouží velká louka, bazén se solárním ohřevem, velké ohniště a dětské hřiště. Rybník, tenis a další sportovní vyžití v blízkém okolí.
Je rozdělená na 3 nezávislé části: apartmány A, B, C. Navíc je ve vedlejší budově klubovna/kolárna a útulný apartmán E pro 4 osoby.
Sauna, parní lázeň a venkovní bazén jsou společné pro všechny apartmány.
Lesní vilu lze ideálně využít buď pro rodiny nebo malé skupiny, které chtějí mít své soukromí, nebo pro velké skupiny, které chtějí soukromí a současně společné vyžití. Vhodné i na svatby, oslavy a teambuilding. Pro hodně velké skupiny je možné současně pronajmout i Velkorysou chatu s velikou krytou terasou 15x4 m.
Kryté venkovní posezení 8x5 m se stoly a židlemi pro 40 osob. Dětské hřiště, ping pong, pračka, sušička, stolní a venkovní gril, sušička na houby a wifi internet zdarma zpříjemňují pobyt.
Každý apartmán má sprchu a WC, vlastní kuchyň, sklokeramickou nebo indukční varnou desku, komfortní troubu, ledničku, mrazák, myčku, mikrovlnnou troubu, vlastní TV s nahráváním.

 

Sociální zařízení
6 sprch, 1 vana, parní box, sauna, 6 WC
Sauna, ca. 8 m2 pro 4 osoby vleže nebo 8 vsedě
Koupelna u sauny ca. 5 m2, WC a sprcha jsou pro vozíčkáře v apartmánu A. WC s bidetovou sprchou. Vana, masážní sprcha, parní box pro 2 osoby.

 

Vybavení
3 kuchyně: elektrický sporák s grilem, sklokeramická indukční varná deska, myčka, lednička, mrazák, mikrovlny, varná konvice. Pračka, sušička, velký el. bojler, vlastní studna, TV pozemní a satelit, internetová TV s nahráváním, internet, krb, krbová kamna, ohniště, venkovní gril a elektrický stolní gril, venkovní bazén se solárním ohřevem.
 

Vytápění
Elektrické podlažní topení a elektrické radiátory, krb, krbová kamna s teplovzdušným rozvodem do všech apartmánů a sauny. Sauna má elektrická kamna.
 

Stravování
3 perfektně vybavené kuchyně dávají možnost levného a pohodlného stravování. V okolí je hodně restaurací s dobrou a výhodnou nabídkou. Možnost nechat si na objednávku dovézt jídlo a výčepní zařízení.
 

Doplňující nabídka
Ve vedlejší budově, 10 m od zadní strany lesní vily, je v přízemí klubovna s ping pongem, hrami, knihami, nebo s možností parkování kol. V 1. patře vedlejší budovy je apartmán E se 3 postelemi a sedačkou rozložitelnou na lůžko. Dole je kuchyňka, sprcha a záchod. Vchod do apartmánu je vlastní, oddělen od klubové místnosti shrnovací stěnou.

 

Parkování

Dost místa na parkování přímo u objektu
 

Výlety, atrakce, zábava
Landštejn, třetí největší přístupná zřícenina hradu, stojí za podrobnou prohlídku a je zdrojem dobrodružství pro děti i dospělé. V okolí jsou nádherné lesy se spoustou hub, cestiček a cyklotras. Koupání a vodní sporty jsou možné na velkém množství rybníků v okolí. Cyklistika, tenis, golf, koně, honitba nebo pozorování zvířat po domluvě s pronájemcem revíru, lanové parky, střelnice, opevnění hranic s mnoha přístupnými bunkry, hraniční nedotčené pásmo, dnes národní park, lákají k návštěvě. V zimě běžky hned v okolí a sjezd s vlekem ve vzdálenosti 12 km. Odkazy k mnoha dalším výletům a atrakcím jsou na našem webu.
​ 

Popis aktivit, sportu a památek najdete v menu Okolí

Podívejte se na fotky a popis jednotlivých částí v sekci fotogalerie

pohled-od-lesa-prvni-2-patra-jsou-dil-a-
Lesní vila
Lesní_vila_hlavní­_vchod
ohniště s grilem a bazén
gril_s_odkládací­_plochou
Lesní­_vila_vlastní_louka_na_hry
gril na dřevo nebo dřevěné uhlí
Lesní vila a vedlejší budova
Lesní vila a velkorysá chata v popředí
Lesní vila, grilovací rošt se dá uskladn
hřiště u Lesní vily
ap._A_ložnice_vstup_z_chodby
ap. A ložnice vedle společenské místnosti.jpg
ap. A dolní obývák a krbová kamna
ap. A dolní obývák, dveře ven a do ložnice.jpg
ap. B obývák s kuchyní a balkónem, stul pro až 12 osob, vstupní schody a vchod do ložnice ap. C, dvo
ap. B velká ložnice
ap. B malá ložnice
ap._B_sprchovací_box_a_dveře_na_záchod
ap. B obývák, vstup do ložnic a podkroví.jpg
Špička_pro_mladistvé_4_matrace_a_dvojmat
ap._C_kuchyně_s_jídelním_stolem
ap. C obývák s krbem a kuchyní
ap. C špicka pro mladistvé zadní díl
ap. C větší ložnice, vstup od ap
ap. E horní patro, 3 lužka a sklápecí sedačka.jpg
ap. E pohled ke vstupu
 

Ceník ubytování / pronájmu Lesní vila
kapacita max. 40 osob - 15 místností

Minimální délka ubytování 2 noci.

Poznámky k ceně:

  • Cena je vždy za objekt, nezávisle na počtu osob, až do plného obsazení.

  • Při více nocí se cena snižuje, prosím o poptávku

  • Svátky mají vlastní tarif, při více nocí se cena snižuje, prosím o poptávku

  • Ceny jsou včetně úklidu, pohodový odjezd

Výpočet ceny za osobu/noc

Last minute

Provoz, poplatky, ceny

Ceny jsou na osobu rozpočtené z ceny bytové jednotky při plném obsazení. Platí se za bytovou jednotku nezávisle na počtu osob. Lesní vila se 3 apartmány má 34 lůžek, vedlejší budova s apartmánem 4 lůžka a jako rezerva je přídavná místnost v lesní vile s 2 lůžky. Pronájem je možný mimo hlavní sezónu i separátně po apartmánech. Prosím vždy o konkrétní poptávku, cena bude vypočítána a obratem zaslána včetně seznamu lůžek. Možnost pronajmutí Velkorysé chaty blízko lesní vily s 10 - 30 lůžky. Poplatky obci 10 Kč za dospělou osobu a noc. Elektřina a dřevo dle spotřeby. Zdarma je voda, internet, sauna, parní box, bazén, gril, elektrické stolní grily, ping pong, pračka, sušička a používání všeho zařízení. Provoz je celoroční. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.